Про нас

ZePill, LLC – це компанія, що динамічно розвивається, із штаб-квартирою в NewYork, USA і представництвом в м. Київ, Україна.

Визначальною рисою нашої компанії можна назвати наявність оптимального асортименту продукції, підібраного згідно з тестами й рейтингами незалежних лабораторій (ConsumerLab, Labdoor, Bodynutrition…), спрямованих на підтримку здоров'я, довголіття й краси всеі членів сім'ї.

Натуральні, безпечні, ефективні продукти - це свідоме управління власним здоров'ям як основним ресурсом, що включає профілактику, підтримку, корекцію і відновлення здоров'я людини.

На нашому сайті ви також знайдете різноманітні інформаційні та тематичні статті, які допоможуть досягти поставленої мети. Зручна навігація по нашому сайту і можливість фільтрації за заданими параметрами заощадять Ваш час при підборі товару.

Низькі ціни, спеціальні акції роблять нашу продукцію доступною абсолютно кожному!

Основними принципами нашої роботи є надійність, професіоналізм, гарантія якості всієї продукції, ввічливе і швидке обслуговування, розумна цінова політика.

ZePill гарантує справжність і якість всіх товарів, що поставляються. Ретельно дотримуються терміни їх проведення та умови зберігання.

Піклуючись про Ваш час і комфорт, ми доставляємо вантажі в будь-яке місто України за допомогою служби доставки Нова Пошта. Також ми надаємо можливість повернення та обміну товару.

Бажаємо Вам бути здоровим і жити довго і щасливо!